Just Imagine
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Just Imagine

Uimeste-ne!
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII]

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Mrs. R
Ascutitor de creioane
Mrs. R


Posts : 69
Join date : 2008-02-17
Age : 34
Location : Deva

...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] Empty
PostSubject: ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII]   ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] Empty21/2/2008, 20:12

Okay...deci...dupa cum spune si titlu aici postam commurile pt ficul acesta... Very Happy yo sper sa va placa...e o drama...azi mi-a venit ideea...yo sper din suflet sa va placa Very Happy
Back to top Go down
Bombonik
Admin
Bombonik


Posts : 29
Join date : 2008-02-11
Age : 28

...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] Empty
PostSubject: Re: ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII]   ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] Empty21/2/2008, 20:35

pare interesant din primu episod..mai ales..cu padurea
Back to top Go down
http://justimagine.niceboard.net
Schizophrenic
Admin
Schizophrenic


Posts : 135
Join date : 2008-02-11
Age : 34
Location : Lost in the mirror

...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] Empty
PostSubject: Re: ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII]   ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] Empty21/2/2008, 21:23

Unu la mana, ma bucur ca ti-a revenit inspiratia ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] 730781
Doi la mana, observ ca ai adoptat si tu faza mea cu "discutii". E mai ordonat asa Razz
Trei la mana, e destul de misto inceputul, si daca e o drama, atunci o sa fie cu atat mai interesanta, fiindca mie imi plac dramele, la fel de mult ca si comediile ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] 682779 stiu e absurd
Si acum comentariile de rigoare: ce sclava era mama fetei, se purta cu ea ca si cu o carpa... Neutral nu bun... trebuie facut ceva... Twisted Evil
Back to top Go down
http://Pushtyu.hi5.com
anka
Aducator de hartii
anka


Posts : 39
Join date : 2008-02-17
Age : 31
Location : Deva

...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] Empty
PostSubject: Re: ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII]   ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] Empty22/2/2008, 20:43

mah pe mine ma enerveaza mama lu aia mica...da-mi imd adresa ei sa ma duc s-o trag de urechi...adik cum isi permite??? in fine...revenind la fic...e interesant asa din prima si noh ce sa zic ...ast continuarea....sper k is vampiri in padurea aia ciudata si miesterioasa Cool afro pirat drunken What a Face
Back to top Go down
Bombonik
Admin
Bombonik


Posts : 29
Join date : 2008-02-11
Age : 28

...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] Empty
PostSubject: Re: ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII]   ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] Empty24/2/2008, 11:31

nah ca stau ca pe jar......... oare ce e acolo?
Back to top Go down
http://justimagine.niceboard.net
Mrs. R
Ascutitor de creioane
Mrs. R


Posts : 69
Join date : 2008-02-17
Age : 34
Location : Deva

...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] Empty
PostSubject: Re: ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII]   ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] Empty24/2/2008, 13:43

Numa peste 3 zile pun contu` >:)
Back to top Go down
Schizophrenic
Admin
Schizophrenic


Posts : 135
Join date : 2008-02-11
Age : 34
Location : Lost in the mirror

...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] Empty
PostSubject: Re: ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII]   ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] Empty24/2/2008, 15:02

Whoa... S-a intamplat ceva... Hai sa vedem... Ce e acolo? ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] 8887
Back to top Go down
http://Pushtyu.hi5.com
anka
Aducator de hartii
anka


Posts : 39
Join date : 2008-02-17
Age : 31
Location : Deva

...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] Empty
PostSubject: Re: ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII]   ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] Empty1/3/2008, 12:45

eu zic ca is vampiri...si li se face mila de bighi si pe cal il manca Twisted Evil What a Face pirat drunken drunken
Back to top Go down
Schizophrenic
Admin
Schizophrenic


Posts : 135
Join date : 2008-02-11
Age : 34
Location : Lost in the mirror

...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] Empty
PostSubject: Re: ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII]   ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] Empty3/3/2008, 19:12

Frumos loc, intr-adevar, dar ceva se intampla... ceva SIGUR se va intampla, ceva rau... Twisted Evil
abia astept Embarassed
Back to top Go down
http://Pushtyu.hi5.com
bubyx
Aducator de hartii
bubyx


Posts : 18
Join date : 2008-03-10
Age : 29
Location : VaLuRiLe NeGrE aLe RoMaNiEi

...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] Empty
PostSubject: Re: ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII]   ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] Empty10/3/2008, 22:51

povestea e superba... saraca fata :( da mama ei ce mm face ? ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] 707373 tei frunze la caini? ma erneveaza


femeia aia... asa m-am linistit un pic :) si mie imi plac dramele... cred ca pana acum numai drame am scris ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] 682779 deci


park as fi in ceatza... nu imi pot da seama unde a ajuns... :-? trebuie sa imi mai bat un pic capu.. cunva in padurea aia


sau incurc eu lucrurile?? ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] 682779 pffff... cad mai e pana la urmatoru episod??? incepe numaratoarea innersa ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] 682779 super tare


ficu... ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] 730781
Back to top Go down
Sponsored content





...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] Empty
PostSubject: Re: ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII]   ...::*ISpiTA*::...[DISCUTII] Empty

Back to top Go down
 
...::*ISpiTA*::...[DISCUTII]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ...::*ISpiTA*::...
» Don Juan cel licean >> Discutii
» Trandafirii negrii de noiembrie [discutii]
» Trebuie sa zbori cu aripile tale (Discutii)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Just Imagine :: Creation Zone :: Fics :: Fic-
Jump to: